Camera Meridiana

Belangrijkste voorzieningen

  • 1 slaapkamer

Locatie

    Deze 1-slaapkamer Camera Meridiana Roncone villa is op sechts 9 minuten wandelafstand van het meer van Roncone en is ideaal voor maximaal 2 gasten. Het vakantiehuis biedt mogelijkheden om sneeuwskiën, wandelen en fietsen in de omgeving, in de onmiddellijke nabijheid van de Kerk van Santo Stefano.

    Gasten het Fort Larino op een afstand van 2 km vinden en het centrum van Roncone binnen 5 minuten te voet bereiken. Camera Meridiana villa is binnen 10 minuten met de auto vanaf Werk Corno genesteld.

    Je kunt genieten van het uitzicht op de berg vanuit de 1-badkamer villa. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Snoopy Lake serveert Italiaanse specialiteiten en ligt op 500 meter verderop.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 10:00
    LicentienummerIT022246C2OUZOPL3M

    Kameropties bij Camera Meridiana Roncone

    Je kunt genieten van het uitzicht op de berg vanuit de 1-badkamer villa. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Camera Meridiana Roncone Kamer foto Camera Meridiana Roncone Kamer foto Camera Meridiana Roncone Kamer foto Camera Meridiana Roncone Kamer foto Camera Meridiana Roncone Kamer foto Camera Meridiana Roncone Kamer foto Camera Meridiana Roncone Kamer foto Camera Meridiana Roncone Kamer foto Camera Meridiana Roncone Kamer foto Camera Meridiana Roncone Kamer foto
    Standaard Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 10 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Camera Meridiana Roncone

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Camera Meridiana Roncone

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat zijn de beroemde bezienswaardigheden in de buurt van Camera Meridiana villa?
      Het meer van Roncone is een van de populaire bezienswaardigheden, gelegen op sechts 9 minuten wandelafstand van Camera Meridiana villa.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Camera Meridiana Roncone